Omdat mijn koplampen van binnen vaak vochtig zijn wil ik daar andere (nieuwe) koplampen voor monteren. Nu zie ik dat heldere koplampen er ook in kunnen, heb zelf de pre-facelift lampen. Moet je daar nog zaken voor aanpassen qua elektra?
Kabelboom moet aangepast worden.
Staat er niet iets over in de handige linkjes?
Vocht in koplampen met glazen lenzen: pakking/kitrandtussen glas en koplamphuis lek/beschadigd.
Knipperlichtfitting die niet goed zit of niet goed afdicht is ook een veel voorkomend euvel bij pre en facelift koplampen.
Lekker op een zondagmiddag, in het zonnetje. Bumper eraf, koplampen los maar wel aangesloten en dan lekker met de multimeter meten welke draad wat doet. Schema op papier maken en dan bij de facelift koplamp (koop deze mét aansluitkabel) kappen eraf halen en draden volgen, dan kom je er wel uit. Even met de soldeerbout en krimpkous aan de gang en voila, knappe koplampen en een egoboost, want dat heb je toch maar weer even zelf geflikt!