Quote door René-s60
Quote door olaf
Ik denk dat er nog een ander aspect is wat in voordeel van een automaat spreekt .
Veligheid en vooral voor andere bestuurders , bij een automaat hoef je verder niet meer na te denken over het hele koppelen en schakel gebeuren , ook kun je beide handen aan het stuur houden , zo heb je wat extra bites over voor de omgeving , dit is vooral voor de 60+ ers en ouder een voordeel , het is nu eenmaal niet anders maar onze handelings snelheid wordt gewoon minder bij het ouder worden .
Oefening helpt daarbij nog steeds , dus veel rijden ( ervaring ) helpt wel voor de skills .
Dus resume, de chauffeur die tegenwoordig een automaat heeft in zijn vrachtwagen is volgens jou een...........mens lekkere redenering heb jij zeg ( terwijl deze enkele miljoenen km achter zijn naam heeft staan met automaat :thumb: )
Volgens mij zegt die dat niet.. Hij zegt alleen dat als je ouder word je motoriek en observatie vermogen minder worden, daarom hebben die mensen bij een automaat meer baat doordat ze minder handelingen in de auto hoeven te doen en volledig kunnen focussen op het rijden. Wat gewoon een feit is en hoort bij het ouder worden. er word nergens beweerd dat mensen met een automaat automatische * ........ mens* zijn